Turnike Fiyatları

Turnike sistemleri kurulumundaki en önemli maddi etken turnike fiyatlarıdır. Kurulacak sistemin asıl yükünü turnike fiyatları oluşturur. Turnikelerin üzerine takılan geçiş kontrol cihazlarının fiyatları turnike fiyatlarına oranla daha düşüktür.

Turnike fiyatlarına etki eden en önemli etken ise kullanılan sacın cinsi ve kalınlığıdır. Alacağınız turnikenin paslanmaz çelik sacdan imal edildiğine emin olunuz. Aksi halde turnikeniz kısa süre sonra tabandan pas tutmaya başlayacaktır.

Fiyatları etkileyen diğer bir etken ise turnikenin içinde kullanılan selenoidler, sessiz çalışmayı sağlayan hidrolik sistemi, motor ve diğer mekanik parçalardır. Bu parçaların kaliteli malzemeden üretilmiş ve binlerce defa kullanıma elverişli olması gerekir ki bu da turnike fiyatlarını etkiler.

Sitemizde satışını yaptığımız tüm turnike modellerimiz paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, son derece kaliteli malzeme ve uygun fiyatlarla beğeninize sunulmaktadır.

Modellere göre fiyat sıralaması motorsuz vip turnike kelebek turnike motorlu vip turnike ve boy turnikeleri olarak sıralanabilir.

Ucuz turnike yoktur, kalitesiz turnike vardır. En akılcı olan ise kaliteliyi uygun fiyata almaktır.

Turnikelerimiz, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile seçtiğimiz yüksek kalitede turnikelerdir. Turnike fiyatlarımız ise bulabileceğiniz en uygun fiyatlardır.

Uygun turnike seçimi ve fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz